KAYI'NIN SEYİR DEFTERİ

03 Şubat 2009

Şubat Maceram

Yoğun bir trafiğin içine giriyorum. Sitenin takipçileri  oldukça memnun olacaklar çünkü epey malzeme çıkacak. Bu perşembe "Motoplus" motosiklet fuarı açılıyor. BMW hem yeni K serisi 1300cc lik motorunu kullandığı bebeklerini sergileyecek hem de Chris Pfeiffer'in sahne alacağı bir gösteri düzenleyecek. Bilmeyenler bu ismi "google"dan aratsın; eminim ki fuara gelmek için can atacaksınız.

Cumartesi ise Güney Afrika maceram başlıyor. Yoncimik Alp ve çetesi ile Cape Town'a gidiyorum. Aslanlarla yürüyüp, köpekbalıklarıyla yüzeceğiz.  Canon 40D ve saz arkadaşları en güzel kareleri yakalamak için çalışacaklar. Uzun uğraşlardan sonra HaTiCe için Cape Town haritasını da bulup rahatladım.

Afrika'dan sağ salim dönebilirsek bu sefer Bukefalos'un bakımı ve sezon hazırlıkları başlayacak. Sanırım bu sene bahar erken gelecek. Ben de Cape dönüşü iki aydır motora binmemiş olacağım. Şimdiden çok özledim zaten. Ayrıca Mart ayında gerçekleşecek İspanya gezisi için de kalan çalışmaların yapılması lazım. 

Topalım çolağım Selçuk bu perşembe alçısından kurtuluyor. Yani şafak 2 :). Özledim keratayı.

Tabi Yonca maçlarını, Abdi-Daçka ziyaretlerini unutmayalım. Yine Şubat ayında 5791 kişiden biri olup olmadığım belli olacak. Onu da sabırsızlıkla bekliyorum. Bakalım UEFA Final bileti piyangosu bana vurdu mu?

Bu arada Yonca demişken takım üçte üç yaptı. En son Ahmet Şimşek Koleji'ni ikiye katladık (89-44). Alp de yorumlarıyla siteme renk katıyor. Ona kadro vereceğim :).

Daha şimdiden Şubat ayında oldukça fazla şey değişti ve değişmeye devam edecek gibi görünüyor. "Lenny Kravitz - I'll be waiting for you" bu ayın şarkısı olmaya aday.

Haydi Kayı! 

Kayı The Phoenix